Image

Tarihçe

.

1974 senesinde İstanbul'un Cağaloğlu semtinde 50 m2'lik bir alanda Mehmet DANSIK öncülüğünde başladı serüvenimiz. Daha o zamanlarda ilkemiz belirlenmişti: Kalite ve Güven!

Uyguladığımız çalışma ahlakı ve prensipler, serüvenimizin sağlam temeller üzerinde gelişerek çok uzun seneler ilk günkü heyecanla süreceğinin sinyallerini veriyordu. Nitekim öyle de oldu ve geçen seneler büyümeyi beraberinde getirdi.

Büyümenin ortaya koyduğu gereksinimler sonucu daha ileri kurumsallaşma yolunda çalışmalara başlandı ve sene 2002'de Venk Ofset ve Raptiye Sanayi Ticaret Limited Şirketi ünvanı ile yeni bir çehreye bürünerek, şuan ki yönetim kadromuz ile hizmetlerimizi sürdürmeye devam ettik.

2005 yılında katma değerli hizmetimizi markalaştırmak için PrintPark ismini doğurduk. Kısa sürede PrintPark sadece yurt içinde değil, yurt dışında da bilindik bir marka olmaya başladı ve ticari ünvanımızın önüne geçti. Bu sebeple 2012 yılında ticari ünvanımızı PrintPark Ofset ve Ambalaj Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak değiştirerek ve içimizdeki 40 senelik heyecan ile hızla ilerliyerek yolumuza devam ediyoruz...

.