Image

Kalite Politikası

PrintPark, rekabetçi fiyatları ve zamanında teslimatlarının yanında, kendi içinde, müşterileri ve tedarikçileri ile karşılıklı anlayış çatısı altında kendini kaliteli ürün üretmeye, kaliteli servis vermeye adamış, herzaman ileri giden bir kuruluştur.

Her zamanki önceliğimiz kalitedir. Bu amacın her aşamada önceliğinin korunmasını sağlayan temel değerlerimiz:

MİSYONUMUZ

Yüksek kaliteyi, son teknoloji ile üretip, en iyi hizmeti vermek ve müşterilerimizi memnun etmektir.

VİZYONUMUZ
Her türlü duyguları ile tatmine ulaşmış personeli ile, yüksek kalitedeki en iyi hizmeti; en uygun zaman ve maliyet ile üretip müşterilerimize sunmak ve mutluluklarını sağlamaktır.

SERVİSİMİZ

Müşterilerimize yardım eden ve onların işlerini geliştirmeyi öngören bir düşünce ile, işlerin başlangıcından en sonuna kadar kendi çatımız altında geniş servis sunmak.

TAKIM ÇALIŞMAMIZ

Çalıştığı kurumun geleceğiyle kendi yaşamını bütünleştiren ve yaptığı çalışmalarla değer yaratan insanlardan oluşan bir takım ile tek hedef doğrultusunda ekip çalışması yapmak.

TAKIM ARKADAŞLARIMIZ

Globalleşen dünyada rekabette fark yaratabilmek için en önemli sermayemizin “İnsan” olduğunun bilinciyle hareket etmekteyiz. Bu sebeple insanımızın sağlığı ve güvenliği için üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getiriyoruz.

ÇEVRE

Her koşulda, yoğun iş temposunda bile çevreye olan vazife bilincimizi yitirmeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

TAAHHÜT

Müşteriye istenilen işi hatasız bir şekilde ve zamanında teslim eden, saygın, istikrarlı, güvenilir, dürüst, güçlü bir firma olmak.

Bu değerler çerçevesinde PrintPark olarak, çağdaş ve evrensel bir kalite sistemi oluşturmak için hedeflerimiz:

  • Kalite, koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu amaçla, müşterilerin istediği ürün özelliklerine tümüyle uymayı ilke olarak benimsemektir.
  • Kalitenin sürekliliği için, çalışanların rahat, temiz ve güvenli bir ortamda bilgi, görgü, yetenek ve yaratıcılıklarının geliştirilmesini teşvik etmektir.
  • Gelişmiş, en son teknolojiyi ve mevcut kaynakları en etkin ve ekonomik biçimde kullanarak sürekli gelişmektir.
  • Tedarikçileri, çalışanları ve müşterileri iş ortağı olarak görüp, onlarla ortaklaşa hareket eden bir kuruluş olmaktır.
  • Üretim esnasında gerek iç ve gerekse dış çevrenin korunmasına özen göstermektir.